2022-10-01, šeštadienis, 11:06.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Autorinės teisės

www.eLENGVAI.lt


 

Šis portalas yra naujienų portalų sistemos eLengvai.lt dalis, priklausanti UAB „MEDIA44“eLengvai.lt sistema sukurta analizuojant miestų, miestelių, savivaldybių, seniūnijų ir bendruomenių interneto plėtros ir gyventojų socialinės integracijos poreikius.

 

eLengvai.lt siekia, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau portalas negali garantuoti 100% tikslumo ir neatsako už naudojimosi informacija, pateikta šiame portale, padarinius.

Griežtai draudžiama eLengvai.lt sistemoje paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be portalo sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti atitinkamą portalą kaip informacijos šaltinį su nuoroda į jį.

 

Prieš naudodamiesi eLengvai.lt sistemoje paskelbta medžiaga prašome parašyti šiuo adresu:

info@elengvai.lt

 

Portalų sistemoje eLengvai.lt naujienas ir informaciją gali skelbti vartotojai, kurie dažnai turi savų šaltinių, nuomonių, pasiūlymų ir nusiskundimų konkrečia tematika, todėl eLengvai.lt nekontroliuoja ir negali garantuoti vartotojų informacijos turinio tikslumo ir pagrįstumo. Portale trečiųjų asmenų talpinamos informacijos atžvilgiu eLengvai.lt portalai yra tik jos perdavėjai, bet ne jos autoriai, todėl informacijos pobūdis nepriklauso nuo portalų valios ir ne visi juose skelbiami straipsniai būtinai sutampa ar išreiškia mūsų poziciją. Tretieji asmenys, siųsdami redakcijai straipsnius, suteikia autorines teises į jų informacijos tolimesnį platinimą ir naudojimą. Portalas neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus.

 

2013


 

Šios dienos vardadieniai