2022-10-01, šeštadienis, 12:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

COVID-19 koreguoja jaunimo projektų įgyvendinimą

COVID-19 koreguoja jaunimo projektų įgyvendinimą

Dėl Lietuvoje sparčiai plintančio COVID-19 viruso kyla nemažai problemų įgyvendinti kai kuriuos jaunimo organizacijų ir neformalių jaunimo grupių teiktus, įvertintus bei finansuotus projektus, skirtus jaunimo užimtumo, aktyvumo, pilietiškumo skatinimui bei socialinių vertybių, lyderystės įgūdžių  ugdymui.

 

  Lapkričio 23 d. Raseinių rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektų finansavimo konkursui pateiktų paraiškų vertinimo komisijos posėdžio metu, kurios pirmininkas Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, buvo dar kartą peržiūrėti šiam konkursui teikti projektai ir išnagrinėti projektų teikėjų raštiški prašymai dėl galimybės koreguoti projekto eigą ar veiklas.

 

  Primename, kad jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų konkursas buvo organizuotas šių metų balandžio – gegužės mėnesiais, kai visi džiaugėsi įveikę pandemiją bei grįžo prie įprasto gyvenimo ritmo. Deja, nuo rugsėjo mėnesio situacijai Raseinių rajone kardinaliai pasikeitus, dalis projektuose suplanuotų veiklų taip ir liko neįgyvendintos. Karantino laikotarpiu įvesti veiklų ribojimai ir draudimas būriuotis neleidžia įgyvendinti tokių veiklų kaip ekskursijos, stovyklos ar renginiai. Komisija, atsižvelgdama į projektų teikėjų prašymus, jų pagrįstumą ir tai, kad keičiamos paraiškoje aprašytos veiklos neprieštarauja pirminiams paraiškose išsikeltiems tikslams, pritarė prašytoms korekcijoms.

Contact form

Šios dienos vardadieniai