2022-10-01, šeštadienis, 10:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Raseinių rajono savivaldybės bendruomenių 2020 m. Kalėdinės dirbtuvės

Raseinių rajono savivaldybės bendruomenių 2020 m. Kalėdinės dirbtuvės

Raseinių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba (toliau – BOT) kartu su Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga kviečia visas rajono kaimo ir miesto bendruomenes dalyvauti 2020 m. Kalėdinėse dirbtuvėse, drauge kurti kalėdinius žaisliukus ir šventinę nuotaiką, perduoti rajono gyventojams ir svečiams geriausius bendruomenių linkėjimus ir sveikinimus artėjančių švenčių proga.    

 

BOT kiekvienai užsiregistravusiai dalyvauti bendruomenei, padovanos po priemonių rinkinį (spalvoto popieriaus, žirklių, klijų ir kitų panašių dalykų). Bendruomenė, naudodama gautą dovaną, savas priemones ir fantaziją turės pagaminti kalėdinius žaisliukus, atsiųsti 2-3 jų nuotraukas ir savo linkėjimą rajono gyventojams bei svečiams.

 

   Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga savo facebook paskyroje iki Kalėdų skelbs  Kalėdinių dirbtuvių dalyvių atsiųstas nuotraukas ir linkėjimus.

 

   Registracija dalyvauti 2020 m. Kalėdinėse dirbtuvėse vyks lapkričio 17-25 d. Laisvos formos pasirašytą ir nuskenuotą raštą, kuriuo įsipareigojama dalyvauti 2020 m. Kalėdinėse dirbtuvėse (atsiųsti 2-3 nuotraukas ir kalėdinį linkėjimą), siųskite elektroniniu paštu raseiniubs@gmail.com.

 

   Priemonių rinkinio perdavimas vyks lapkričio 30 d. – gruodžio 3 d. (konkretų laiką, perdavimo vietą suderinsime atskirai su kiekvienu dalyviu).

 

   Kalėdinių dirbtuvių žaisliukų ir linkėjimų kūrimas bendruomenėse, nuotraukų ir kalėdinių linkėjimų atsiuntimas el. paštu raseiniubs@gmail.com  vyks gruodžio 3 - 10 d.

 

    Kalėdinių  žaisliukų nuotraukos ir bendruomenių linkėjimai skelbiami nuo gruodžio 14 d.

 

   Iškilus klausimams dėl bendruomenių 2020 m. Kalėdinių dirbtuvių, prašome kreiptis į BOT tarybos pirmininkę Loretą Sirvidienę, tel. 8 615 31960, el. paštu: loreta.sirvidiene@raseiniai.lt

 

  Raseinių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba kartu su Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga visiems linki neriboti savo fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo. 

 

   Drauge sukurkime gerą nuotaiką sutinkant svarbiausią ir jaukiausią žiemos šventę -  šv.Kalėdas!

 

   2020 m. Kalėdinių dirbtuvių metu prašome laikytis Vyriausybės nustatytų karantino rekomendacijų ir taisyklių.

Contact form

Šios dienos vardadieniai