2022-10-01, šeštadienis, 11:30.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys V. Bulotas pažeidė įstatymą (1)

2020-11-23, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys V. Bulotas pažeidė įstatymą

Lapkričio 11 dienos posėdyje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė pripažinti, kad Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Bulotas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti (3 straipsnio 1 dalies 2 punktą, 11 straipsnio 1 ir 2 dalis).

 

Tyrimo duomenys rodo, kad šių metų birželį savivaldybės tarybos posėdyje jis nenusišalino svarstant ir tvirtinant Raseinių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo ir jo teikėjų veiklos kokybės užtikrinimo tvarkos aprašą, kuris, be kita ko, nustato profesinės veiklos teikiant neformaliojo švietimo paslaugas vertinimo tvarką. Būdamas laisvuoju mokytoju, V. Bulotas yra neformalaus vaikų švietimo paslaugų teikėjas ir šioje savivaldybėje vykdo dvi neformalaus vaikų švietimo programas, taigi šiuo atveju jam kilo interesų konfliktas. Siekdamas jo išvengti, valstybės politikas privalėjo pareikšti nusišalinimą ir nedalyvauti aprašo svarstymo bei sprendimo procedūrose. To jis nepadarė.

 

Atsižvelgdama į tyrimo metu nustatytas aplinkybes, VTEK siūlo Raseinių rajono savivaldybės merui, prieš pradedant iš esmės nagrinėti klausimus savivaldybės tarybos posėdžiuose, priminti savivaldybės tarybos nariams apie pareigą laikytis Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo nuostatų.

 

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu.

 

VTEK info

Contact form

 

Palaikantis 2020-11-24 16:25:58 IP: 195.182.82.194

Pritariu. O kiek skleidė visokių intrigų dėl Meno mokyklos. Parašai surinkti už direktorę, o jis viską nurašė kaip niekur nieko. Buvo šlykštus laikotarpis ir Vytautas ten atrodė labai prastai...

Šios dienos vardadieniai