2022-10-01, šeštadienis, 11:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

V.Merkliopas: daugėja karščiuojančių, išlikime budrūs

2020-09-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
V.Merkliopas: daugėja karščiuojančių, išlikime budrūs

Prasidėjus rudeniui visada pagausėja virusinėmis infekcijomis sergančių, karščiuojančių asmenų, o besitęsianti pandemija šį laikotarpį daro dar labiau sudėtingu.Šiomis dienomis  Raseiniuose nustatyti 2 COVID-19  atvejai. Aiškėja, kad  koronavirusu užsikrėtęs žmogus bendravo su dideliu žmonių skaičiumi. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovai stengiasi nustatyti visus su šiuo žmogumi bendravusius asmenis.

 

Gyventojai sunerimę, skambina apie tai ir teiraujasi medikų. Raseinių ligoninės direktorius Vidmantas Merkliopas norėtų priminti apie priemones, kurių reikėtų laikytis šios pandemijos laikotarpiu. Labiausiai akcentuojama, kad reikėtų laikytis socialinės distancijos, atstumo, vengti susibūrimų, o uždarose vietose dėvėti apsaugines kaukes, dezinfekuoti rankas.

 

Praėjusią savaitę Raseinių rajono savivaldybėje vyko pasitarimas, sveikatos priežiūros įstaigos ir savivaldybės vadovai diskutavo apie didėjantį karščiuojančių pacientų skaičių, diskutuota apie tai, kaip reikės organizuoti darbą. Šią diskusiją inicijavo pasikeitę teisės aktai.

 

“Taktika kiek kitokia, nei pavasario metu. Buvo priimtas sprendimas, kad visos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos, taip pat ligoninė, pačios organizuos darbą su karščiuojančiais pacientais. Įstaigos pačios pasitvirtins tvarkas, pagal kurias bus priimami karščiuojantys pacientai", - teigia V.Merkliopas.

 

Visi pacientai raginami pirmiausia turėtų susisiekti su savo šeimos gydytojais telefonu ir susitarti dėl konkretaus priėmimo laiko. V. Merkliopas primena, kad būtinosios medicininės pagalbos  atvejais pacientus yra pasirengęs priimti ligoninės Skubiosios pagalbos skyrius.

Politinė reklama. Apmokėta iš V.Merkliopo rinkiminės kampanijos sąskaitos.

Contact form

Šios dienos vardadieniai