2022-10-01, šeštadienis, 11:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

V.Merkliopas: džiaugiuosi, kad valdžia įsiklausė į gyventojų nuomonę (1)

2020-09-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
V.Merkliopas: džiaugiuosi, kad valdžia įsiklausė į gyventojų nuomonę

Paukštynas Girkalnyje – tolstanti verslininkų vizija. Abejonės, kad UAB „Agrovera“ planuojamas verslas neturės neigiamų pasekmių aplinkai, niekada taip ir nebuvo išsklaidytos. Vidmantas Merkliopas džiaugiasi, kad rajono vadovai spėjo laiku įsiklausyti į gyventojų poziciją.

 


Įsitraukė į diskusijas
Girkalnis – V. Merkliopo gimtas kraštas, tad jam iki šiol rūpi kas vyksta jo gimtinėje.


„Jau kuris laikas viešoje erdvėje tęsiasi diskusija dėl Girkalnio paukštyno galimų statybų. Praėjusią savaitę buvo išplatinta informacija apie tai, kad Savivaldybės vadovai įsiklausė į gyventojų nuomonę. Artimiausiu metu bus inicijuojamas Tarybos sprendimo pakeitimas dėl Girkalnio paukštyno“, - teigia V.Merkliopas. Jis džiaugiasi, kad taip nutiko.


„Praėjusį šeštadienį dalyvavau Girkalnio griežynės šventėje, kurioje dalyvavo ir rajono meras. Kartu bendraujant su šventės dalyviais užsimezgė graži diskusija, kurioje dalyvavo vienos šeimos trys kartos. Apie paukštyną diskutavo ir daug jaunų žmonių. Ši tema jiems labai aktuali, nes šiuo metu Girkalnyje kuriasi daug jaunų žmonių, jiems rūpi, kokioje aplinkoje augs jų vaikai. Dauguma jų prieštaravo ir pasisakė prieš šio paukštyno statybas, akcentuodami, kad jie jau turi vieną taršos šaltinį netoli Girkalnio ir dažnai kvapai pasklinda po miestelį“, - diskusijas su gyventojais prisimena V.Merkliopas.

 


„Išbrokuota“ poveikio aplinkai ataskaita
Girkalniškiai būgštavo, kad jiems grės gyventi lyg dvokiančioje skylėje, o paukštyną gali užklupti ligos, priversiančios, atsisakyti gyventojų kiemuose auginamų paukščių, gatvių dangą mauros sunkiasvorė triukšmą, kelianti technika. Žmones piktino, kad paukštynas planuojamas visai čia pat švietimo įstaigų.


Dabar gyventojai gali ramiau dėl to atsikvėpti – paukštyno jų miestelyje tikrai nebus. Dar prieš trejus metus šiame miestelyje pristatyta pirminė poveikio aplinkai ataskaita neįtikino nei gyventojų, nei pačių aplinkosaugininkų.
Seimo rinkimuose balsuokite už Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų kandidatą V.Merkliopą. Jūsų suteiktas balsas, taps stipriu Lietuvos balsu.

Politinė reklama. Apmokėta iš V.Merkliopo rinkiminės kampanijos sąskaitos.

Contact form

 

Vietinis 2020-10-14 18:46:39 IP: 90.140.38.247

Na , jei kuris iš kandidatų nuims ,, patogumo '' tvorą aikštelėje tarp vaistinės ir ,,Svirnelio'' - balsuosiu .

Šios dienos vardadieniai